فعالیت ها و مراحل آموزشی پایه دوازدهم

برنامه مطالعاتی و تدریس پایه چهارم شامل تمامی دروس دوره دبیرستان و پیش ­دانشگاهی می­شود به نحوی که تا کنکور لااقل سه­ مرتبه هر کدام از دروس دوره و تست ­زنی می­شود.

به طور کلی کار آموزشی پایه چهارم به ۶ مرحله تقسیم می­گردد.

  1. دوره تابستانی به مدت ۸ هفته
  2. نیمسال اول تحصیلی (اول مهر تا اواسط دی­ماه)
  3. از ابتدای نیم­سال دوم تا انتهای اسفند­ماه
  4. ایام طلایی نوروز
  5. ایام بعد از نوروز تا بعد از امتحانات پایانی
  6. دوره جمع بندی کنکور

در تمامی این دوره ­ها علاوه بر برنامه­ های منظم مطالعاتی در مدرسه پس از پایان کلاس­ های درس، دانش ­آموزان می­توانند در قالب پانسیون مطالعاتی از فضای مدرسه جهت مطالعه کامل­تر در همه ایام سال استفاده نمایند.

در برنامه ریزی­ ها ترتیبی اتخاذ شده است که تقریباً دروس تا پایان اسفند ماه به پایان برسد و در ایام نوروز و بعد از عید بیشتر به جمع­ بندی و رفع اشکالات و تست زنی و ایجاد شرایط کنکور در برگزاری کنکورهای سال­های اخیر پرداخته شود.

*آزمون­ های ادواری

به منظور سنجش و تعیین جایگاه دانش­ آموزان و اطلاع از روند مطالعاتی آنان تا پایان فروردین علاوه بر آزمون­های هفتگی، هر سه هفته توسط مؤسسات معتبر آموزشی،آزمون­ های جامع برگزار می­گردد و از اردیبهشت نیز آزمون­های جامع کنکوردر چند نوبت برگزار ونتایج همه آزمون­ها در کوتاه­ترین زمان به اطلاع  می­رسد.

پس از برگزاری تمامی آزمون­ های ادواری جلسات مشاوره­ ی فردی دانش­ آموزان برگزار و ضمن بررسی عملکرد علمی آنان، با ارائه ­ی برنامه مناسب، زمینه جهت کسب نتیجه­ ی بهتر در آزمون بعد فراهم می­گردد.

●● هنگامه طلایی نوروز ۹۹ ●●

جمع بندی و آمادگی برای یک دوره طلایی

به یاد ما باشید به یادتان هستیم

●● سخن مشاور●●

وحید دولتی – مشاور پایه دوازدهم

  • پيگيري بيدارباش صبحگاهي

    اردوي نوروزي٩٩(اردو در منزل)